Hakkımızda

İnci Yaka Akademi

İnci Yaka Akademi

İlk önceliğimiz öğrenci ve veli mutluluğudur. Önce öğrencililerimizin en iyi şartlarda eğitim almasını sağlıyor ve onları mutlu ediyoruz sonrasında ise başarılarını gören velilerin mutluluklarına şahit oluyoruz. Sevgi temelli bir ortam oluşturan ekibimiz çocuklarınıza aile sıcaklığında bir ortam sunuyor. Bunu yaparken günümüz teknolojilerinin tüm önemli fonksiyonlarından faydalanıyoruz.  Sonucunda ise evlatlarınıza tam anlamıyla aile sıcaklığında, tüm teknolojik donanımlara sahip bir eğitim anlayışı ile eğitim veriyoruz.

Şeffaf Bir Eğitim Anlayışı…

Şeffaflık ilkemiz sayesinde çocuklarınızın ne yaptığını ve nasıl eğitim aldığını görmenize imkân tanıyoruz. Sınıflarımızın kapılarını sizlere açarak tüm eğitim faaliyetlerimiz esnasında nasıl bir yol izlediğimizi görmenizi ve gönül rahatlığı ile çocuklarınızı bizlere emanet edebilmenizi sağlıyoruz.

Özel Sınıflarda Etkili Eğitim Metotları…

Özel, eğitim için özenli tasarımlara sahip sınıflarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Son derece deneyimli ve alanında uzman eğitmen kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bu ise kısa sürede eğitimlerden yüksek verim alınmasına olanak tanımaktadır. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan şartnamelere uygun şekilde eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Bu sayede eğitimlerimiz tam anlamıyla başarılı bir şekilde tamamlanıyor.

Özel İmkanlar…

Fen ve doğa etkinliklerimiz bulunmaktadır. Bu etkinlikler ile çocukların bilime, doğaya daha ilgili olmasını sağlıyoruz. Haftalık İngilizce eğitimleri ile çocuklarınızın öğrenme çağlarında yeni bir dil edinmesine olanak tanıyoruz. Uyku odalarımız, kitap okuma alanlarımız, kız ve erkek için ayrı tuvaletler ve servis imkânı, yemek imkanları ile bu alanda faaliyet gösteren birçok okuldan daha ön planda bulunmaktayız.

İnci Yaka Akademi • Hakkımızda
İnci Yaka Akademi • Hakkımızda
İnci Yaka Akademi

Eğitim ve Etkinlikler

inciyaka

Türkçe Dil Etkinliği

Doğru konuşan nesiller yetiştirmek en önemli amaçlarımızdan birisidir. Yabancı bir dil öğrenmek veya farklı işlere yönelmekten daha önemlisi mutlaka dilimizi doğru kullanmaktan geçer.

inciyaka

Kavram Etkinliği

Kavram etkinliği sunduğumuz bir diğer etkinlik hizmetidir. Bu etkinlikler ile çocukların duyusal bazı yetkinlikler kazanması mümkün hale getirilmektedir.

inciyaka

Oyun Etkinliği

Oyun etkinliği okulumuzda verilen en keyifli aktivitelerden birisidir. Çocukların ilgisini çeken bu aktivite ile onlar farkına bile varmadan çeşitli beceriler kazanmalarını sağlıyoruz.

Teachers

World Best Teacher
Will Teach

Kevin Spacey

Teacher

Catherine Jones

Teacher

John Travolta

Teacher
0
Teacher & Staffs
0
Total Sessions
0
Total Students
0
Labs Project