Eğitim Etkinliklerimiz

Türkçe Dil Etkinliği

Türkçe Dil Etkinliği

Doğru konuşan nesiller yetiştirmek en önemli amaçlarımızdan birisidir. Yabancı bir dil öğrenmek veya farklı işlere yönelmekten daha önemlisi mutlaka dilimizi doğru kullanmaktan geçer.
Kavram Etkinliği

Kavram Etkinliği

Kavram etkinliği sunduğumuz bir diğer etkinlik hizmetidir. Bu etkinlikler ile çocukların duyusal bazı yetkinlikler kazanması mümkün hale getirilmektedir.
Oyun Etkinliği

Oyun Etkinliği

Oyun etkinliği okulumuzda verilen en keyifli aktivitelerden birisidir. Çocukların ilgisini çeken bu aktivite ile onlar farkına bile varmadan çeşitli beceriler kazanmalarını sağlıyoruz.
Sanat Etkinliği

Sanat Etkinliği

Sanat etkinliği çocukların görsel hafızalarını geliştirmektedir. Bu sayede çocukların daha yaratıcı olması, yeni fikirler üretmesi ve üretken olmaları mümkün hale gelmektedir.
Fen Etkinliği

Fen Etkinliği

Fen etkinliği çocukların doğaya ve bilime daha ilgili olmalarını sağlamaktadır. Bu etkinlikler sayesinde çocukların bilime ve fen bilgisine ilgisi gözle görülür biçimde artacaktır.
Doğa Etkinliği

Doğa Etkinliği

Doğa etkinliği çocukların doğayı sevmesi ve doğaya duyarlı olması için oldukça önemli etkinliklerdendir. Bu yüzden okulumuzda haftada 3 saat fen ve doğa etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.
İngilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

İngilizce eğitimi ne kadar erken yaşta başlar ise o kadar faydalı olur. Yapılan araştırmalar erken yaşta dil eğitimi almaya başlayan çocukların daha başarılı olduğunu ispatlamıştır.