Branş Derslerimiz

Akıl Oyunları 

Akıl Oyunları

Akıl oyunları ile çocuklar hem eğleniyor hem de zorlanıyor. Zorlanmasının beraberinde ise pes etmeyerek zorluğu aşmaya teşvik ediliyor. Özenli bir şekilde ilerleyen bu süreç hem çocukların eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor.
Bale Eğitimi 

Bale Eğitimi

Bale, kurumumuz tarafından verilen aktif bir branştır. Bu branş ile birlikte çocuklar için başarılı bir gösteri sanatı oluşturulur. Çocukların vücut hareketleri ve ritimler üzerinde oluşturulan bu sanat özellikle küçük yaşta çocuklar için önemli oluyor.
Drama Eğitimi

Drama Eğitimi

Drama eğitimi birçok avantajı beraberinde getiriyor. Özellikle küçük yaşta bu eğitim ile karşılaşan çocuklar pozitif enerji ortamına sahip olurken aynı zamanda empati gibi ruhsal gelişimi de oldukça etkiliyor.
Jimnastik Eğitimi

Jimnastik Eğitimi

Kurumumuzda verilen bu branş ile birlikte çocuklar fiziki ve ruhsal anlamda gelişim gösteriyor. Tamamen eğitimli kişiler tarafından gerçekleştirilen bu aktivite ile birlikte çocuk konusunda pek çok avantaj sağlanıyor.
Kodlama Robotik

Kodlama Robotik

Sunulan kodlama robotik branşı ile birlikte çocuklar ileriye dönük adımlar atıyor. Mevcut teknolojiyi daha iyi bir şekilde anlayarak çeşitli işlere ilgi duyuyor. Kodlama işlemleri ile ilgilenerek matematik gibi derslere karşıda çeşitli avantajlar elde ediliyor.
Maker Eğitimi

Maker Eğitimi

Maker branşı ile birlikte çocuklar için eğlenceli bir ortam oluşuyor. Bu branş dalı kendin yap olarak biliniyor. Çocuklar için özel olarak hazırlanan etkinlikler ile özellikle okul öncesi yaş grubu branşa dair büyük bir heyecan duyuyor.
Okuma Yazma Eğitimi

Okuma Yazma Eğitimi

Hazırlanan programlar doğrultusunda düzenli olarak çalışmalar gerçekleşiyor. Bu çalışmalar doğrultusunda ise gerek nefes egzersizleri gerekse çizgi alıştırmaları yapılıyor. Eğitimciler tarafından hazırlanan planlar doğrultusunda bu süreç oluşuyor.
Orff Eğitimi

Orff Eğitimi

Orff çocuk gelişimi için önemlidir. Çocukların kendini doğru bir şekilde ifade etmesi amacıyla yapılan sosyal bir çalışmadır. Eğitimde müzik de kullanılarak uygun bir ortam oluşturulur.
Satranç Eğitimi 

Satranç Eğitimi

Çocuklar için sunulan bu eğitim kendine uygun yaş grupları ile en iyi şekilde planlanarak gerçekleşiyor. Çocuklar gerçek hayata eğlenceli bir şekilde hazırlanıyor. Tatlı rekabet ortamları ve mantık kurma yeteneği ile çocuklar için büyük avantajlar elde ediliyor.
Tasarım Eğitimi

Tasarım Eğitimi

Oluşturulan tasarım eğitimi branşı ile birlikte çocukların hayal gücü odaklı bir çalışma yürütülüyor. Özellikle okul öncesi çocuklar için odaklı bir çalışma olarak bu alanda eğitim almış kişiler tarafından performans yüksek bir süreç gerçekleştiriliyor.
Yüzme Eğitimi

Yüzme Eğitimi

Çocuk gelişimi dönemi için önemli bir rol oynayan yüzme eğitimi ile psikolojik hastalıklar içinde bir önlem oluşuyor. Yapılan yüzme etkinlikleri vücut için önemlidir. Eğer bir çocukta omurilik sorunu var ise yüzme gibi aktiviteler ile ortadan kaldırılıyor.